יום שבת, 11 בדצמבר 2010

Ettercap - Denial Of Service Attack

Ettercap היא חבילת כלים של Man In The Middle Attack עבור רשתות , ניתן לבצע Sniffing ו Filtering לחיבורים קיימים בעזרת Arp Poisoning ,החבילה הזאת נמצאת בשוק כבר משנת 2001 , ובהחלט יצרה באז רציני בנושא, היא באה כחלק מ BackTack אבל ניתן להוריד אותה לכל מערכת Linux וגם לה יש ממשקים שונים: Ettercap שבסגנון ה Console ו Ettercap-GTK שהוא ה Gui ומאוד נוח.

במאמר זה אני יסביר כיצד ניתן לבצע התקפת Denial Of Service על מחשב שנמצא איתנו ברשת, תחילה יש לכתוב לנו סקריפט שיבצע את הפעולה, הסקריפט שלנו הולך להפיל כל Packet שהיעד שלה הוא הקורבן שלנו:

If(ip.src == '192.168.1.105' || ip.dst == '192.168.1.105')
{
  drop();
  kill();
}
מה שאומרת הפיסת קוד הזאת היא לא משנה אם ה Packet מיועד למכונה 192.168.1.105 או שהמכונה מנסה להוציא Packet החוצה תפיל אותה, נשמור לנו את הקוד כ dos.eft

*למשתמשי BackTrack ניתן לרשום את הקוד בעזרת Kate או בכול עורך טקסט אחר, יש לשמור את הקוד בספריה של Ettercap , אבל גם זה לא חובה.
/usr/share/ettercap

לאחר ששמרנו את הקובץ אנחנו צריכים לעשות לו Compile אחד הכלים שמגיעים עם Ettercap הוא ה EttercapFilter זה כלי שיהפוך את הקוד שרשמנו לסקריפט פעיל.

יש להריץ את הפקודה בתוך הספרייה של Ettercap

root@bt:/usr/share/ettercap# etterfilter dos.eft -o dos.efעכשיו לאחר שסיימנו להכין לנו את הקוד של ההתקפה נפעיל את Ettercap.

תחילה נגדיר לנו את הכרטיס שעליו אנחנו רוצים לעבוד Sniff - > Unified Sniffing.


לאחר מכן נעשה סריקה למחשבים שעל הרשת  Host -> Scan for hosts
נוסיף את התחנה שאנו מעוניינים לתקוף ל Target שלנו Target -> Current Targets
נוסיף אותה לקבוצה Target 1
עכשיו על מנת שכל העסק יעבוד צריכים להפעיל את  Arp Poisoning על מנת שכל התקשורת שיוצאת מהמחשב המותקף תעבור קודם דרכנו ורק אח"כ תצא לעולם.
Mitm -> Arp Poisoning
להשאיר את ה CheckBox ריקים.מה שנשאר לנו לעשות זה להריץ את הסקריפט שלנו Filters -> Load Filter


נבחר לנו את הקובץ ש EttercapFilter יצר לנו dos.ef ובעצם התחלנו את ההתקפה.לעוד פרטים על Ettercap ניתן להיכנס לאתר הפרויקט:
בהצלחה...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה